Poznaj naszą ofertę・

Kosmetologia

Kosmetologia to dziedzina stanowiąca istotne uzupełnienie dla dermatologii i medycyny estetycznej. Zajmuje się leczeniem i pielęgnacją skóry, włosów i paznokci. Zabiegi kosmetologiczne zmierzają głównie do podniesienia atrakcyjności ludzkiego ciała z wykorzystaniem nieinwazyjnych metod, takich jak zastosowanie specjalnych preparatów kosmetycznych, zabiegów pielęgnacyjnych czy kosmetologicznych zabiegów modelujących i antycellulitowych. Kosmetolog często wspomaga i podtrzymuje efekty uzyskiwane w leczeniu dermatologicznym oraz te uzyskane dzięki medycynie estetycznej.

Kosmetolog w Ostrowie Wielkopolskim

Proponujemy zabiegi na twarz i ciało oraz uzupełniające zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Kompleksowa oferta kosmetologiczna i zabiegi dopasowane do Twoich potrzeb. Poznaj doświadczonego kosmetologa w Ostrowie Wielkopolskim.

Usługi na najwyższym poziomie・

Umów wizytę

Skontaktuj się, by uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania. Podpowiemy, doradzimy oraz umówimy wizytę, u jednego z naszych specjalistów, w dogodnym dla Ciebie terminie. Spotkajmy się w DEA-MED.

Usługi kosmetologiczne・

Kompleksowa oferta kosmetologiczna

Usługi kosmetologiczne w Ostrowie Wielkopolskim

Specjalizujemy się w zabiegach pielęgnacyjnych, które pomogą Twojej skórze wyglądać pięknie i zdrowo. Świadczymy usługi kosmetologiczne w Ostrowie Wielkopolskim, które wykonywane są przez zespół specjalistów Dea-Med. Naszym celem jest pomóc Ci wyglądać pięknie i zdrowo.

Pielęgnacja skóry twarzy, dłoni i ciała

Dea-Med oferuje profesjonalne usługi kosmetologiczne w zakresie pielęgnacji skóry, a także zabiegi obejmujące ujędrnianie i ożywienie skóry, czy redukcję niedoskonałości skóry. Wyjątkowa oferta kosmetologiczna Dea-Med łączy najnowocześniejszą technologię i zabiegi kosmetyczne w intymnej atmosferze, co zapewnia pacjentowi niespotykany dotąd komfort.

Gabinety kosmetyczne Ostrów Wielkopolski

Dzięki innowacyjnej technologii, którą stosujemy przy zabiegach pielęgnacji skóry, oraz wykorzystaniu wyłącznie bezpiecznych produktów, możemy zapewnić Ci wysokiej jakości usługi pielęgnacji skóry. Sprawdź nasze zabiegi pielęgnacyjne na twarz, peelingi medyczne oraz zabiegi redukcji zmarszczek i modelowania sylwetki.

Centrum kosmetologii i medycyny estetycznej

Świadczymy również inne usługi dla naszych klientów, takie jak zabiegi stomatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej. Naszym celem jest oferowanie klientom wysokiej jakości usług kosmetologicznych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się już dziś na zabieg w Dea-Med.
Błąd w wyświetlaniu? Kliknij tutaj. | Dokonując rejestracji on-line poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności.